Sužinokite, kaip išryškinti savo kompetencijas vaizdo įrašo CV, kuris padės Jums gauti norimą darbą.

 

Susirasti pirmąjį darbą kultūros ir kūrybos sektoriuose gali būti sunku. Šiose srityse yra daug konkurencijos, tačiau yra būdų išsiskirti iš minios! Projekto Certify komanda atliko platų tyrimą, kuris parodo kultūros ir kūrybos sektorių situaciją šešiose Europos šalyse. Šis tyrimas padėjo identifikuoti įgūdžių spragas ir paklausias kompetencijas, į kurias, prisistatydami vaizdo įrašo pasakojimuose, turėtų susitelkti tokie jauni darbo ieškantys žmonės kaip jūs.

 

Šiame trumpame kurse sužinosite, kaip pasinaudoti skaitmeninio pasakojimo technikomis, kad sukurtumėte patrauklų vaizdo įrašo CV, išryškinantį tokias itin darbdavių pageidaujamas kompetencijas, kaip kūrybiškumas, lankstumas, bendradarbiavimas ir savęs valdymas. Padėsime jums viso proceso metu, nuo idėjų generavimo iki jūsų vaizdo įrašo CV išsiuntimo.

Skaitmeninio pasakojimo kurso planas

  Įžanga
Available in days
days after you enroll
  Kūrybiškumo kompetencija
Available in days
days after you enroll
  Lankstumo kompetencija
Available in days
days after you enroll
  Bendradarbiavimo kompetencija
Available in days
days after you enroll
  Savęs valdymo kompetencija
Available in days
days after you enroll
  Pasiruošimas
Available in days
days after you enroll
  Vykdymas
Available in days
days after you enroll
  Peržiūra ir platinimas
Available in days
days after you enroll

Vaizdo įrašai sukurti skaitmeninio pasakojimo dirbtuvėse

Čempionatas

Tai skaitmeninis pasakojimas, kurį sukūrė Giulia Lucchesi skaitmeninio pasakojimo dirbtuvėse.

Kūrybinis gydymas

Tai skaitmeninis pasakojimas, kurį sukūrė Jane Hearst skaitmeninio pasakojimo dirbtuvėse.

Sąrašų džiaugsmas

Tai skaitmeninis pasakojimas, kurį sukūrė Sally Reynolds skaitmeninio pasakojimo dirbtuvėse.

Apie CERTIFY projektą


Pastarąjį dešimtmetį atviro, neformalaus ir formalaus mokymosi kryptys Europos debatų centre buvo pripažintos kaip svarbiausia dedamoji siekiant mokymosi visą gyvenimą programos tikslų. 

Tačiau daugeliu atveju žmonės gali nežinoti apie universaliuosius ir pagrindinius įgūdžius, kuriuos jie ugdo minėto mokymosi metu, o taip pat apie šių įgūdžių svarbą konkuruojant darbo rinkoje.


Projektas CERTIFY siekia padėti žmonėms, norintiems dirbti kultūros ir kūrybiniuose sektoriuose (kuriuos Europos Komisija traktuoja kaip investicijų sektorius) vystant ir išbandant naują metodiką, paremtą skaitmeniniais įrankiais, skirtais atpažinti ir įvardinti universaliuosius žmonių įgūdžius, numatytus 2020m. strategijoje.


Iš tiesų, kai kurie kultūros ir kūrybinių sektorių elementai, mažiau struktūruoti įdarbinimo procesai, per ilgesnį laiką ir už formalaus švietimo sistemos ribų įgyjamos pagrindinės kompetencijos reiškia, kad tokių įgūdžių atpažinimas yra svarbus tiek karjeros kelyje startuojantiems kandidatams, tiek suaugusiems, siekiantiems įsidarbinti šiuose sektoriuose, bet negalintiems rasti tinkamos pozicijos.


Du skaitmeniniai įrankiai, kurie bus sukurti ir išbandyti šio projekto eigoje, yra: išmaniuosiuose telefonuose naudojama aplikacija skaitmeninio CV kūrimui ir elektroninė mokymosi platforma, padedanti darbo ieškantiems kandidatavimo metu. Abu kartu šie įrankiai padės suaugusiems geriau suderinti savo turimas kompetencijas su nurodomomis darbo skelbime, sustiprinti kandidatų pasitikėjimą savimi bei užsitikrinti geresnes galimybes pristatyti savo profesines žinias.


Projekto rezultatai bus paskelbti Erasmus+ projekto rezultatų platformoje adresu: Projekto kortelė.


Finansuoja: Erasmus + Strateginės partnerystės


Pagrindinė veikla: Bendradarbiavimas dėl inovacijų ir apsikeitimo gerosiomis praktikomis Suaugusiųjų švietimo srityje (2019-2021)


Partneriai:


  • Vadovaujami LOUGHBOROUGH UNIVERSITETAS, JK (Dr Antonia Liguori)
  • ATIT BVBA, Belgija
  • DE MONTFORT UNIVERSITETAS, JK
  • SPES GMBH, Austrija
  • ISTITUTO LUIGI STURZO, Italija
  • RESEARCH PATHS ETAIREIA EREYNAS, Graikija
  • Siena Art Institute Onlus, Italija
  • VšĮ “Lyderystės ir verslo akademija”, Lietuva